Соціальні історії ( Путильський РЦСССДМ ),

 радісне та гірке життя

 

Кожен з нас проживає своє життя по - різному. В одних воно стабільне та радісне, у інших – гірке та жорстоке, але кожен намагається виринати з цих бурхливих хвиль своєї долі.

Вже не перший рік трапляється так, що кожен прожитий день – це випробування то на людяність, то на моральність, то на витривалість. Хотілось би, щоб не згас вогонь цих прекрасних якостей серед людей, але чомусь не виходить .

Часом буває і так, що занадто рано доводиться стикатися з проблемами та дорослішати, беручи на себе певні обов'язки і зобов'язання, бо того потребує сучасна течія життя. Потрібно нагадати та віддати належне тому, що батьки – це люди, які ведуть нас скрізь роки дитинства.

Саме родина дає дитині не лише речі, необхідні для існування, вона готує людину стати членом суспільства. Те, що дитина отримує в сім’ї, вона згодом передає власним дітям: стиль виховання і спілкування, морально-етичні норми та традиції - все, що робить родину здоровою. А це, в свою чергу, є показником здоров’я всього суспільства