На території Путильського району протягом 2015 року діє Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене». Метою Акції є профілактика та припинення правопорушень серед дітей, попередження таких негативних явищ, як пияцтво, тютюнопаління, а також забезпечення дотримання Закону України «Про охорону дитинства» в частині належного виконання батьками обов’язку дбати про розвиток та виховання дитини, виявлення фактів порушень законодавства у частині реалізації неповнолітнім алкогольних напоїв і тютюнових виробів з ужиттям заходів реагування на них та утвердження здорового способу життя, формування соціально активного населення.

Очікування: удосконалення системи превентивних заходів серед неповнолітніх щодо попередження пияцтва; збільшення чисельності підлітків, які ведуть здоровий спосіб життя; підвищення рівня громадської свідомості; сприяння зайнятості та самозайнятості молоді у суспільному житті на засадах добровільності, волонтерство, підвищення рівня поінформованості батьків та дітей щодо шкідливого впливу алкоголю та тютюну.

Задля забезпечення реалізації Акції на території Путильського району створено робочу групу з числа працівників відділу освіти, молоді та спорту, Путильського РЦСССДМ, служби у справах дітей, працівників правоохоронних органів. Основним завданням даної робочої групи являється здійснення  спільних відпрацювання закладів, у яких провадиться діяльність у сфері розваг та закладів громадського харчування щодо виконання власниками та адміністраціями Закону України від 16.05.2013 року № 243-VII в частині допустимого часу перебування у цих закладах у нічний час дітей віком до 16 років без супроводу батьків чи законних представників.

Більш детально з умовами Акції, планом заходів Ви можете ознайомитись на нашій сторінці в соціальній мережі vk.com/club87893943, vk.com/id293864028.

Для оперативного реагування на факти продажу неповнолітнім алкогольних чи тютюнових виробів відділом освіти, молоді та спорту Путильської районної адміністрації спільно з кримінальною міліцією у справах дітей створено «гарячу лінію» за телефоном (03738) 2-17-44, (03738) 2-11-36.

Всіх свідомих громадян, що стали свідками продажу неповнолітнім алкоголю чи тютюну просимо повідомляти нас  за телефоном гарячої лінії.