Головна » 2019 » Вересень » 18 » Зустріч з психологами району в рамках тижневика "СтопБулінг"
14:57
Зустріч з психологами району в рамках тижневика "СтопБулінг"

В рамках Всеукраїнського тижневика інформаційної кампанії «СтопБулінг» в районному методичному кабінеті відбулася зустріч представників Путильського РЦСССДМ, служби у справах дітей райдержадміністрації з психологами та соціальними педагогами закладів загальної і середньої освіти, дитячих дошкільних закладів, у ході якої обговорено проблеми пов’язані із булінгом та зокрема виходу із ситуації завдяки застосування певного алгоритму дій.

"Агресивна поведінка та прояви насильства можуть вказувати на емоційні проблеми дитини та розлади поведінки. Навіть поодинокий випадок булінгу залишає глибокий емоційний слід, що робить проблему найпоширенішою причиною звернень до шкільного психолога та соціального педагога", – наголосила директор центру СССДМ. Тому присутнім було запропоновано більш детально ознайомитися з висвітлення особливостей явища булінгу (цькування) в закладі освіти, його форм, можливих проявів та наслідків на онлайн-платформі «Прометеус».

В ході жвавого спілкування учасники мали змогу проаналізувати стадії розвитку процесу булінгу (цькування) в закладі освіти, висвітлити основні форми та види булінгу (цькування), які можуть існувати в закладі освіти, визначити передумови та причини його виникнення в закладі освіти, ознайомити з типами учасників булінгу, визначити їх ролі («коло цькування»); визначити наслідки цькування для кривдника, потерпілого, спостерігачів, а також для закладу освіти та освітнього середовища.

Крім того, при проведенні інших заходів в навчальних закладах району, учасниками яких є дорослі, представникам соціально-психологічної служби школи обов’язково необхідно озвучувати тему булінгу, мобінгу, кібербулінгу наголошуючи при цьому, що головним завданням батьків є запобігання та протидія булінгу шляхом спілкування з дітьми, небайдужого ставлення до них, спостеріганням за їхнім станом та настроєм.

По завершенню зустрічі всім учасникам вручено акцидентну продукцію соціального спрямування з вищенаведеного питання.

Прикріплення: Картинка 1
Категорія: Заходи | Переглядів: 901 | Додав: Irka | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: