Головна » Файли » Напрямки роботи » Методичні рекомендації

Підліткова злочинність
08.02.2016, 11:47
Перші ознаки .

Які перші ознаки того , що син або дочка потрапили у погану компанію ? У кожної дитини вони індивідуальні . Наприклад , він замикається в собі , не хоче йти в школу або не розповідає , що там відбувається. Це вже сигнал - пора навідатися до класного керівника . Дитина часто з кимось говорить по телефону , йому постійно телефонують з одного і того ж номера , про який в школі не знають. Якщо батьки постійно спілкуються з сином або дочкою , то відразу зрозуміють , що у чада з'явилися « таємниці».
А що робити , якщо нехороші ознаки в наявності ? Треба з альтернативних джерел дізнатися , що це за компанія , з якою зв'язався дитина. Заглянути в телефон підлітка - я не вважаю , що це буде порушенням його прав . Так , у дитини є право бути почутим , але ні в одній міжнародній конвенції не прописано право неповнолітнього на приватність . Ще дуже важливо поговорити з дитиною. А взагалі , всім батькам можна порадити хоч іноді читати книги з психології , щоб розуміти своїх синів і дочок. Треба знати , що пубертатний період , або період статевого дозрівання - найскладніший у житті людини: по розуму - йому ще 12 років , а за рівнем гормонів - під 16 .
Правопорушення найчастіше відбуваються дітьми , більш ніж в 56 % випадків , майнові . В основному , крадуть телефони. Стало бути , причина - в економічній ситуації , у фінансових можливостях сім'ї , яких недостатньо для того , щоб забезпечити дитину ? Не зовсім . Дитяча злочинність - це наслідок соціальних факторів. Адже не хліб ж в основному крадуть , а телефони. Соціум , реклама каже - цей гаджет необхідний всім , тільки з ним ти будеш крутий. А батьки купити дорогу річ не можуть , тому діти і крадуть сподобалися їм телефони. І все через дефіцит у суспільстві правильних моральних цінностей.

Небезпеки Інтернету.

Останнім часом все частіше можна почути про небезпеки , які підстерігають дітей в Інтернеті. Деякі батьки часто говорять добре , що дитина весь день сидить за комп'ютером. Нічого не вимагає , з поганими компаніями не спілкується. Таких батьків і матерів хотілося б застерегти : якщо ваша дитина весь день сидить в Інтернеті , це ще не означає , що він не здійснює правопорушення або сам не стає жертвою .
Вже не ново явище кібер- буллінг - віртуального терору , шантажу в мережі. Поширений шкільний булінг , коли підлітки знущаються над ровесником , принижують його і все це знімають на відео , а потім викладають в Інтернет.
Сьогодні неповнолітніх перебувають на обліку в поліціїї трохи більше 9 тис. осіб. Тоді як на початок року ця цифра становила майже 13 тис.Рівень дитячої злочинності скоротився на 36 % - з 8786 випадків за аналогічний період 2014 року до 5650 у 2015 -му. Також  зменшилися рецидиви - на 27 %.
         Наприкінці хотілося б сказати , що для виховання всіх без винятку дітей дуже корисні заняття спортом. Особливо , ігровими видами , так як там дуже жорсткі правила . Навчившись дотримуватися їх на спортмайданчику , дитина навчиться дотримуватися правил і в житті.

Категорія: Методичні рекомендації | Додав: Irka
Переглядів: 480 | Завантажень: 0 | Коментарі: 4 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: